Set Medikal ve İlaç İthalat İhracaat Ticaret Ltd. Şti.

    Ana Sayfa   Katalog   Hesabım   Sepetim    
  
 
Arama:
        
   
Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   İptal ve İade Şartları   |   İletişim   |   Site haritası
 Sepet boş
 ( Sepetim   SATIN AL )
 

DCL GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

 

DCL GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

EN İYİ GÜNEŞ SAVUNMANIZ…

Bu yeni jenerasyon ürünler güneş korumaları arasında dermatologların aradığı bir ürün haline gelmiştir. Suya oldukça dayanıklı olan formüllerde çok rafine ve mikronize içerikler sayesinde ürün cilt üzerinde düzgün olarak yayılır ve beyaz iz bırakmaz.
Özellikler ve Faydalar
• Ultra mikronize kaplı parçacıklar kolayca kayarak cildi tam olarak kaplar
• Beyazlık bırakmayan formülü sayesinde cilt üzerinde fark edilmez
• Hafif ve çabuk kuruyan formülü sayesinde cilt üzerinde hissedilmez
• Suya son derece dayanıklı olması sayesinde 80 dakika suya dayanır.
Kullanım talimatları
• Güneşe çıkmadan 30 dakika evvel cilde sürün ve aşırı güneşte tekrarlayın
• Havlu ile kurulamadan, yüzmeden veya terlemeden sonra tekrar uygulayın
• 6 aydan küçük çocuklarda doktor tavsiyesine göre kullanın.

GÜNEŞ KORUMASINA GERÇEKTEN İHTİYACIM VAR MI ?

Evet. Cilt kanserlerinde görülen artışın nedeni, direkt olarak güneşe fazla maruz kalmaktır. Ultraviyole radyasyonuna (UVR) uzun süreli maruz kalmak, cildin doğal yaşlanma sürecini hızlandırır. Bunun sonucunda ciltte erken yaşlanma, pürüzlü cilt tonu, lekeler, kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı meydana gelir. UVA ışınları, cilde en fazla nüfuz eden güneş ışınıdır. UVA ışınları cildin derinliklerine ulaşarak cildin yenilenmesini sağlayan dermal tabakaya zarar verir. Sürekli güneşe maruz kalma, cildin kırışmasına neden olurken sürekli maruziyet cilt kanserinin ölümcül bir formu olan melanomaya neden olabilir.

 

NE TÜR BİR KORUMAYA İHTİYACIM VAR?

HANGİ SPF ‘Ü HANGİ SIKLIKLA KULLANMALIYIM?


Dermatologic Cosmetic Laboratories güneş koruyucu ürünlerinin diğer güneş koruyucu ürünlerinden en önemli farkı Avobenzone olarak da bilinen Parsol 1789 içermesidir. DCL SPF ‘ler cildin UV ışınlarına karşı hasar görmesini ve erken yaşlanmasını önlemek, cildi korumak amacı ile formüle edilmiştir. Parsol 1789, UVAI, UVAII, UVB ışınlarına karşı tam dalga boyunda ( 340 -400 nm ) koruma sağlar. Doktorunuz hangi SPF ‘ü kullanmanız gerektiğini tavsiye ederken, cilt tipinizi, yaşam stilinizi ve herhangi özel cilt probleminiz olup olmadığını göz önünde bulunduracaktır.

HANGİ SPF ‘Ü HANGİ SIKLIKLA KULLANMALIYIM?


Doktorunuz, cilt tipiniz için hangi SPF ‘ü uygun olduğu konusunda tavsiyede bulunacak en iyi kaynaktır. SPF, güneş yanığı hasarları oluşmadan önce gerçekleştirilen koruma ile cildinizin ne kadar süre güneşe maruz kalabileceğini gösteren faktördür. Koruyucularımız boya ve parfüm içermemektedir.
Korumayı maksimize etmek için, güneşe çıkmadan 30 dak. önce güneş koruyucunuzu uygulayın. Her ne kadar koruyucularımız günde tek doz kullanımla etkin koruma sağlasa bile özellikle güneşin etkin olduğu havalarda yüzdükten sonra veya açık hava sporlarında terledikten sonra tekrar yenilenmesinde fayda var.
Güneş koruması, bütün yıl, bütün iklimlerde eşit derecede önemlidir. Açık hava aktivitelerinde özellikle 11.00 – 15.00 arasında güneş koruyucunuzu uygulamayı unutmayın. Su, kar veya buz aktiviteleri, güneş koruyucusunun daha fazla kullanılmasını gerektirir. Çünkü güneş ışınları özellikle yansıtıldığında daha güçlüdür. Güneşe, rüzgara ve tuzlu suya maruz kaldığında yanabilen ve çatlayabilen dudaklarınız için de güneş koruyucu kullanmayı unutmayın.

 

Genel olarak, akneye yatkın cilt tipleri için en iyi güneş koruma formülleri, yağ içermeyen ürünlerdir. Suya dayanıklı güneş koruyucu ürünler, açık havada spor yapan ve çok terleyen kişiler için mükemmeldir. Kuru ve olgun ciltler için doktorunuz, nemlendirici yönünden zengin koruyucu kremler önerebilir. Losyonlarımız kolay kullanımınız için geliştirilmiştir. Altı aydan büyük çocuklar da güvenle kullanılır. Tüm cilt tipleri için mükemmel bir koruma sağlar. Kimyasal madde içermeyen non-PABA DCL güneş koruyucularımız, özellikle kimyasal katkı maddelerine reaksiyon gösterebilen, hassas ciltleri olanlar için formüle edilmiştir.

 

 

 
İnceleme özelliği:    Ürün      Fiyat     Geçerli    


Yükleniyor...